برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۹

در اجرای بند ۷-۸ دستورالعمل و راهنمای ثبت‌نام آزمون، ورود به حرفه مهندسان، کاردان‏های فنی ساختمان و معماران تجربی مورخ ۳ و ۴ مهرماه ۱۳۹۹، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون مذکور می‏رساند :
به گزارش تاسیسات نیوز، به نقل از نظام مهندسی البرز، کارت شناسایی آزمون، از روز شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۲۹ از ساعت ۱۶:۰۰ بر روی سامانه آزمون‌ها قابل دریافت است. ضروری است هر یک از داوطلبان ابتدا راهنمای شرکت در جلسه آزمون‌ها را مطالعه و سپس با وارد کردن مشخصات خود در سامانه، پرینت کارت شناسایی آزمون خود را تهیه نمایند.

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۹

در صورت مشاهده مغایرت در مندرجات کارت شناسایی آزمون، به ‌منظور رفع نقص، داوطلب می‌بایست صرفاً در تاریخ‌ ۹۹/۰۷/۰۲  لغایت ۹۹/۰۷/۰۳ با در دست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و تصویر آن و برگه ثبت‌نام تأیید شده به آدرس‌های اعلام شده در لینک کارت ورود به جلسه مراجعه نماید. ساعات فعالیت باجه‌های رفع نقص طی روزهای ۲ و ۳ مهرماه از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶ می‌باشد.
با توجه به اعلام دفتر مقررات ملی ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان پایه سه روز پنج شنبه سوم مهرماه ۹۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های اعلام شده در سراسر کشور مطابق جدول زمانی ذیل برگزار می شود.
منبع نظام مهندسی کشوری
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;