بیشترین و کم‌ترین مشارکت شهرها برای حذف قبوض کاغذی برق

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر ضمن تشریح میزان مشارکت مشترکین برق در استان‌های کشور برای ثبت اطلاعات خود جهت دریافت قبض الکترونیکی،گفت: تا ابتدای مهر به درصد قابل قبول از اطلاعات برای حذف قبوض کاغذی برق خواهیم رسید.
به گزارش پایگاه خبری تاسیسات نیوز، هادی مدقق با بیان این‌که طبق آخرین آمار،  اطلاعات ٩٣.٨٣درصد مشترکین برق در سراسر کشور برای دریافت اطلاعات قبض به صورت الکترونیکی ثبت شده است، اظهار کرد: تا موعد اول مهر به ٩٨ درصد که درصد قابل قبولی برای تحقق طرح حذف قبوض کاغذی برق در کل کشور است، خواهیم رسید.
وی درمورد وضعیت مشترکین برق استانها در ثبت اطلاعاتشان توضیح داد: بیش از ٩۵ درصد مشترکان برق در استان‌های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، یزد، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، لرستان، همدان، کردستان و آذربایجان غربی اطلاعات خود را برای دریافت قبض الکترونیکی ثبت کرده‌اند، که این درصد در استان اصفهان نیز به همین شکل است با این تفاوت که شهر اصفهان مشارکتی بین ٩٠تا ٩۵ درصد داشته است. همچنین بیش از ٩۵درصد مشترکان جنوب استان کرمان و بین ٩٠تا ٩۵درصد مشترکان شمال استان کرمان اطلاعات خود را ثبت کرده اند.
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر ادامه داد: مشارکت در استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران، البرز، تهران، قم، مرکزی، قزوین، گیلان، زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، خوزستان، ایلام، و کرمانشاه بین ٩٠ تا ٩۵ درصد بوده است.
مدقق از شهر تبریز به عنوان شهری که مشترکان برق کمتری در آن اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند یاد کرد و گفت: بین صفر تا ٨۵ درصد مشترکین این شهر اقدام به ثبت اطلاعات خود کرده‌اند.
بر اساس این گزارش، طبق اطلاع رسانی‌های صورت گرفته قبوض کاغذی برق در سراسر کشور از ابتدای مهر ماه حذف خواهد شد.
منبع ایسنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;