اعلام زمان بندی دوره های آموزشی جبرانی مربوط به آزمون ورود به حرفه مهندسی

0
تاسیسات نیوز: پیرو اطلاعیه سازمان در خصوص برگزاری دوره های آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی شهریور و دی ماه ۱۴۰۱ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ که نمره ۴۸ یا ۴۹ را کسب نموده اند، بدینوسیله برنامه زمان بندی این دوره‌ها، قابل مشاهده در فایل پیوست می‌باشد. قبل از ثبت‌نام در دوره‌ها، توجه به نکات زیر ضروری است:

۱-دوره های آموزشی اعلام شده در این اطلاعیه، فقط برای آن گروه از شرکت کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی شهریور و دی ماه ۱۴۰۱ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ است که نمره ۴۸ یا ۴۹ را کسب نموده اند. لذا سایر شرکت کنندگان محترم، مشمول این موضوع نبوده و شرکت آنان در این دوره ها، تاثیری در قبولی آنان نخواهد داشت.
۲-این دوره های آموزشی، مجزا از دوره های آموزشی ارتقا پایه است و لذا متقاضیان ارتقا پایه، به هیچ وجه در دوره های اعلام شده در این اطلاعیه، ثبت نام ننمایند و در صورت ثبت نام، مسؤولیت عدم پذیرش دوره های آنان ، بر عهده ایشان باشد. جهت شرکت در دوره های آموزشی تمدید و ارتقاء پایه، فقط با مراجعه به سامانه آموزش سازمان به آدرس edu.tceo.ir در دوره های آموزشی مورد نیاز شرکت فرمایند.
۳-جهت مشاهده متن ابلاغیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در خصوص تعداد دوره های آموزشی جبرانی مورد نیاز در هر صلاحیت، می توانید اینجا کلیک نمایید. تاکید می گردد که متقاضیان محترم، حتما متن ابلاغیه و دستور العمل آن را به دقت مطالعه نمایند.
۴-متقاضیان صلاحیت اجرا در رشته عمران و معماری که مشمول این دستورالعمل می باشند، پس از طی جبرانی مورد نیاز و تایید قبولی نهایی از طرف دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، باید ۸۴ ساعت دوره آموزشی ورود به حرفه اجرا را نیز بگذرانند که پس از اعلام قبولی افراد از طرف دفتر مقررات ملی، خواهد بود.

در فایل پیوست برنامه زمان‌بندی پنج دانشگاه شامل جهاد دانشگاهی، دانشگاه آزاد تهران جنوب، علم و فرهنگ و دانشگاه تهران غرب و دانشگاه علم و صنعت با جزئیات ثبت‌نام و دسترسی به دوره‌ها اعلام می‌گردد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;