آتش نشانان زن در ایستگاه ۷۷ مستقر شدند

0
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران درخصوص لزوم استفاده از پهپادهای اطفای حریق در عملیات ها می گوید: با تعدادی از شرکت های دانش بنیان مذاکراتی انجام شده و درصورتی که مطالبات مورد نظر ما در این پهپادها لحاظ شود پهپادهای اطفای حریق به مرحله تولید و اجرا می رسد.
به گزارش تاسیسات نیوز، قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران درخصوص آخرین وضعیت جذب ۱۶ آتش نشان زن در پایتخت اعلام کرد: در حال حاضر آتش نشانان زن برای گذراندن دوره های عملیاتی و تخصصی در مرکز آموزش صالح آباد حضور دارند و انشاالله تا یکی دوماه آینده در ایستگاه ۷۷ آتش نشانی تهران مستقر خواهند شد.
وی در این باره افزود: در ایستگاه ۷۷ آتش نشانی در جوار ساختمان آقایان محلی برای اسکان ۱۶ آتش نشان جذب شده در نظر گرفته شده و قرار است پس از طی کردن دوره های عملیاتی این آتش نشانان به صورت سه شیفته در این ایستگاه مشغول به کار شوند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی درخصوص نحوه فعالیت این آتش نشانان مطرح کرد: تا زمان کسب مهارت، تجربه و تخصص این آتش نشانان در برخی از عملیات ها حضور می یابند اما به مرور و پس از کسب مهارت های لازم، به مراتب در عملیات های تخصصی تر شرکت می کنند.
آتش نشانان زن
وی از استقبال بسیار بالای بانوان خبر داد و افزود: پس از اعلام فراخوان های سراسری در دوره اول، ۸۰۰ نفر از بانوان اعلام آمادگی کردند اما پس از نتیجه آزمون اخذ شده که توسط سازمان سنجش برگزار شد و تست های ورزشی، در نهایت ۱۶ نفر جذب سازمان آتش نشانی تهران شدند.
محمدی شرط پذیرش مجدد بانوان در آتش نشانی تهران را منوط به عملکرد این ۱۶ نفر دانست و گفت: اگر عملکرد این گروه از آتش نشانان مطلوب و مورد تایید سازمان باشد مجدد برای جذب بانوان در سازمان آتش نشانی تهران اقدام می شود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی درخصوص لزوم استفاده از پهپادهای اطفای حریق در عملیات ها می گوید: با تعدادی از شرکت های دانش بنیان مذاکراتی انجام شده و درصورتی که مطالبات مورد نظر ما در این پهپادها لحاظ شود پهپادهای اطفای حریق به مرحله تولید و اجرا می رسد و این پهپادها در برخی از عملیات ها به کمک نیروهای آتش نشان می آیند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

;